PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104668}
6,2 166 844
oceny
6,2 10 1 166844
5,2 24
oceny krytyków
Nigdy w życiu
powrót do forum filmu Nigdy w życiu!

polska komedia romantyczna którą lubię oglądać i nigdy mnie nie nudzi. Była to chyba jedna z pierwszych tego typu i chyba najlepsza. To co wychodzi po niej, te Lejdisy, testosteron, Dzień dobry kocham Cię itp. są głupie i żenujące. ten film może nie jest świetny ale trzyma jakiś tam poziom i da się go obejrzeć w niedzielne popołudnie.

ocenił(a) film na 8
gamertr

u mnie podobnie, choć nie przekreślam reszty polskich komedii romantycznych, są wśród nich wyjątki :) chyba po prostu mam tego filmu sentyment :)

ocenił(a) film na 10
Aniela_Jarosz

Obejrzałam dzisiaj znowu po 13 latach od premiery-REWELACJA. Świetna Danuta Stenka i reszta aktorów, klimatyczna muzyka, uśmiałam się przez łzy -znowu.

ocenił(a) film na 10
gamertr

W pełni się zgadzam, po Nigdy w życiu już nie udało się wyprodukować równie dobrego filmu. I zawsze jak mam doła, to go oglądam- poprawia humor natychmiast :D

ocenił(a) film na 10
gamertr

LEIDIS na swoj sposób też było świetne!!!!!!!, a scena udawania napadu padaczki na początku z Szycem i Więckiewiczem -po opadnięciu szczęki prawie poplułam się ze śmiechu.
Reszta "nowych" filmów komediowych to raczej mniej lub bardziej badziewie z dnem w postaci filmu Ciacho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones