Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

6,7
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik

Świetna laska i aktorka

użytkownik usunięty

Najlepsza polska aktorka młodego pokolenia. Stworzyła fenomenalną rolę w serialu Kasia i Tomek. To chyba najlepsza rola w jej karierze. Chociaż jeszcze nie widziałem jej roli w Nigdy życiu, więc mogę się mylić ;) Bardzo podoba mi się jako blondynka, ale jako brunetka również jest niczego sobie. Nie dziwię się czemu wygrała I edycję Z Cinema do Cannes, ona ma po prostu to COŚ w sobie. Jest utalnetowaną i niesamowicie sympatyczną osóbką (wnioskuję to po jej zachowaniu i wywiadach, których udziela). Z niecierpliwością czekam na nowe odcinki Kasi i Tomka oraz jej nowe role na dużym ekranie. Szkoda, że nie doszło do premiery (i prawdopodobnie nigdy nie dojdzie) jej filmu 1409 - Awantura na zamku Bernstein, zabrakło kasy na dokończenie go.

Powiem krótko : ładna jest, ale aktorka jest z niej żadna.

NocturnuS

Narazie jej role byy raczej lekkie i komediowe i nie miała się za bardzo gdzie i jak wykazac z innej strony. Ale skończyła 10 lat temu skzołę teatralną, a to chyba o czymś świadczy.

taa, ładna jest, aktorka średnia, chociaż lubie ją oglądać w telewizji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones