Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

6,7
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik

tam bardzo lubie Joasia ;D tlyko denerwuje mnie ze niektore osoby nie lubia jej przez postac Magdy M :( przypomnijcie sobie jej zabawne role np. w Kasi i Tomku albo w NIgdy w Zyciu :PP oza caloksztalt daje 10!!!

Blair

Ode mnie również dostała 10. Uważam, że jest dobrą aktorką a wszystkie te spory o Magdę M są tylko dowodem na to, że ten serial naprawdę trafił do wielu osób i to dzięki jej grze.

Iwoneczka

racja :)

Blair

dzieki jej grze?:) nie róbcie se jaj. nie lubię jej i mi sie ona nie podoba. ale to opinia subiektywna. wiec nikogo kto uwaza ze jest ładna nie bede za to ganił. ale jak ktoś mówi ze dobre z niej aktorka to znaczy ze na aktorstwie po prostu sie nie zna. bo tu juz subiektywnym być sie nie da. a ona po prostu grać nie potrafi.

FisherN

zaloze sie ze dopoki Magda M nie leciala to lubiles Asie ;/ czemu jej nikt po Magdzie M nie lubi ? ;/ Dla mnie bardzo dobrze zagrala

Blair

coraz wiecej osob ja lubi bo dostala Tele Kamere niektorzy poprostu nie doceniaja i wola np. "aktorke" Paris Hilto ;/ :P

Blair

Pfrrr.. nie chce byc niemila, ale rozumiem zupelnie tej 10;/
Moze w rolach komediowych bardzo fajnie sie spisywala, ale wlasnie po ogladaniu Magdy M mozna zauwazyc, ze ogolnie jest kiepska aktorka.
I nie mam zamiaru tu nikogo obrazac.

CzarnaKrwinka

Nie jest kiepska... widzialaś jak zagrala w "Nigdy w życiu".. pozatym wiele osob bolubiło ją za role Magdy... Gdyby nie podobała się jako Magda to nie dostała by telekamery ... ;/

CzarnaKrwinka

Nie zgadzam się z Tobą. Rola Magdy M. to właśnie moim zdaniem jedna z najważniejszych ról w jej dorobku, bo to dzięki niej w końcu doceniono ogromny talent tej młodej aktorki. Obejrzyj jeszcze raz Magdę. Może się przekonasz :)

Blair

A ja wręcz przeciwnie. Za jej rolę w Kasi i Tomku przestałem ją lubić. Dopiero Magda M. sprawiła, że ta aktorka już na zawsze będzie przeze mnie uważana na jedną z najlepszych i najładniejszych aktorek polskich.

Blair

Bez jaj. Joanna Brodzik nie ma żadnego talentu. Z niej taka aktorka jak ze mnie piosenkarka (a ja bardzo fałszuje;D). Bardzo sztucznie gra i w filmach jest odpychająca. Nieudolnie udaję kogoś kim nie jest. Bardzo nie jej nie lubię. O jej filmografii lepiej nie wspominać bo to żenada. Jej charakter jest okropny.

Pozdro dla fanów Joanny Brodzik ;D

anita4400

Trochę mnie śmieszą opinię jej krytyków. Wychodzi na to, że oglądaliście każdy odcinek Magdy M, skoro uzurpowaliście sobie prawo do oceny tej aktorki właśnie przez pryzmat tej roli. Szanownym krytykom radzę jedno- zapoznać się obszerniej z filmografią danego aktora i potem się wypowiadać. Widziałam wczoraj "Jasne błękitne okna", w których Joanna jest tak rewelacyjna, że aż zapiera dech w piersiach. Oglądałam ten film mając łzy w oczach i jest on najlepszym dowodem na to, że porażka Magdy M nie wynika z gry Joanny Brodzik tylko z płytkiego scenariusza, który kazał jej biegać ze spojrzeniem zbitego psa.

Binula

Zgadzam sie z toba zupelnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones