Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

6,7
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik

Zwróciła już moją uwage gdy grała w serialu Graczykowie ( fajnie jej w czarnych),jest bardz ładna,to zapewne również jej połowa sukcesu.W sumie nie ma na koncie żadnych filmów gdzie była by główna bohaterką,gra tylko w serialach,myśle że gdy skończy sie serial skończy się Joanna Brodzik,teraz to tylko chwila,przysłowiowe 5 min,tak było np. z Kasią Cichopek gdzie wszyscy podwrażeni jej tańcem wybrali ja,skonczył się program,skonczyła się Kasia.Mysle że sukces zależy od tego gdzie dana osoba się znajduje,i tylko troche od tego jak sie ''zachowuje''.Gdy skończy się serial wszyscy zapomna o niej,ale tylko na jakiś czas,zapewne za jakiś dłuższy czas powróci,tylko jako co ? nie wiem jeszcze..

tycka12

Nie porównywałbym Joasi do jakiejś tam Cichopkowej [choć po dzisiejszym wieczorze łączy je statuetka NAJPIĘKNIEJSZYCH] Kto jak kto ale Joanna Brodzik nie da się zakopać i zapomnieć o sobie! Została rozpoznana i udowodniła że jest nieprzeciętna. Kiedy skończy się Madzia M, na pewno poznamy ją w nowej z pewnością jeszcze bardziej ujmującej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones