Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

6,7
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik

Nie oglądam polskich seriali, do polskich filmów mam pewien sentyment z czasów kiedy były jeszcze czarno-białe i grali tam aktorzy. Z przypadku zupełnie obejrzałem pierwsze dwa odcinki Domu nad Rozlewiskiem i .. jestem już przy ostatnim. To wspaniała i piękna kobieta, a jej talent aktorski jest bezdyskusyjny. Wszystko zależy co kto lubi, oglądam i Matrixa i X-mena i dziesiątki innych filmów od komedii do psychologii preferując to ostatnie + oczywiście kino szwedzkie czasem kryminalne czasem wracające do Ibsena. Wracając do tematu - Jestem pod urokiem tej wspaniałej dziewczyny bo ona swą gra opowiada o uczuciach, o ludzkich słabościach, o kryzysach wzlotach i upadkach. I ona jest w tym prawdziwa. potrafi wzruszyć, rozbawić i wzbudzić niebywałą sympatię. Przerzuciłem ogrom polskiej i światowej literatury z racji zawodu i zainteresowań, obejrzałem kilka tysięcy filmów i Pani Joanna dla mnie jest w czołówce. Chylę czoła gratuluje i mam nadzieję obejrzeć ja jeszcze w wielu wspaniałych rolach. Szanuję krytykę przedmówców o ile zaliczą choć cząstkę tego co wymaga się od studenta 1 roku polonistyki. Ja prawdę mówiąc chyba jestem już na 40-roku dalszych studiów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones