Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

6,7
4 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik

Zawsze była brzydulą ale ostatnio jak się ostrzygła to po prostu przeszła samą siebie w brzydocie i braku stylu ! Dlatego nie oglądam ,,Domu nad rozlewiskiem", bo nie mogę na nią patrzeć - wygląda po prostu TRAGICZNIE !

kasia_pierscionek

boże ale z ciebie wredne babsko ty to na pewno wyglądasz idealnie kurde normalnie gwiazda filmowa,tylko patrzeć jak ktoś nie poczuje odruchów wymiotnych na twój widok mendo ,a co do a.brodzik to krótkie włosy pasuja do jej URODY !

allie_4

Pasują do jej urody? Uważasz, że pasuje jej taka chłopska fryzura? Sugerujesz, że Brodzik ma męską urodę?
Ja ze swojej strony muszę poprzeć założyciela (założycielkę?) tematu. Pani Joanna w tym fryzie jest najlepszą zachętą, by przełączyć na inny kanał.
"Domu nad rozlewiskiem" i tak bym nie oglądał, bo nie kręcą mnie takie klimaty (to raczej dla żeńskiej widowni), ale jak czasem natknę się na reklamę tego serialu, to naprawdę nie jest miłe przeżycie estetyczne.
Ale zresztą której przedstawicielce płci pięknej jest ładnie w krótkich włosach? Jak zaczniecie mi tu zarzucać jakimiś przykładami, typu Halle Berry itp., to i tak tylko was wyśmieję, więc nie macie się co wysilać :)

al_jarid

Nigdy jej nie lubiłam a w "Kasi i Tomku" była szczególnie żałosna. Poza tym jest koszmarnie brzydka ale komuś zalży na tym żeby ją na siłę promować i robić z niej gwiazdę.Ciekawe dlaczego.

gosiagosia333

haha..Nie klam kochanie na 10,a Skazani na Shawshank na 1?Nie mam pytan

gosiagosia333

A tak z ciekawości. Kto Ci się podoba? :)

al_jarid

Osoby brzydkie zawsze czepiają się tych ładniejszych:)
Krótko ostrzyżone włosy nie znaczą męskie włosy.
Osoba która powiedziała, że nie ma co się wysilać ma rację. Na taką marnotę jak ona szkoda czasu. Lepiej zająć się czymś lepszym.
Ps. Masz cieniusienki gust. Mogę wymienić pełno takich osób, ale żal czytać będzie te twoje pierdoły:)

kasia_pierscionek

A może to ty jesteś wielką brzydulą i Cię zazdrość ogarnia?
Jesteś beznadziejnym, złośliwym babskiem!
Jak można tak kogoś obrażać?!
Joanna Brodzik ma swoją ładną urodę, gra dobrze, ale oczywiście takie bezmózgi lubią oceniać innych po wyglądzie.
To jest właśnie Polskie społeczeństwo!
Nie każda aktorka musi być piękna i plastikowa.
Takie jest moje zdanie.

SlipKnoTx33

Ale ona nie potrafi grać. Jest beznadziejną aktorką.

gosiagosia333

Aktorką jest bardzo dobrą, ale ty jesteś biednym, opuszczonym dzieckiem.

R_a_d_z_i_o

Zresztą, to że masz takie seriale w ulubionych oraz "super aktorów" świadczy o twoim "równie superowym"guście

R_a_d_z_i_o

co do piękna to moim zdaniem rzecz względna ja tam do Brodzikowej nic nie mam osobiście nie uważam, że jest jakaś super piękna ale nie powiem że jest brzydka a na pewno nie jest beznadziejną aktorką.. a co do oceniania poziomu aktorstwa to najpierw sobą trzeba reprezentować jakiś poziom i mieć porównanie:) z pozdrowieniami.

ann_mayen92

Nie ma to jak oceniac aktorke po wygladzie.Z tego co wiem to portal o filmie a nie urodzie.

gosiagosia333

Dlaczego? może akurat do ciebie nie trafia jej gra aktorska.

kasia_pierscionek

Oh....brzydula? hmmm :D ha ha...Oczywiście szanuję Twoje zdanie i gust ale w tytule użyłaś zbyt ostrego zdania "Ona jest ohydna" Nie przesadzajmy! Nie jest pięknością, ale ohyda? Za dużo powiedziane! Moim zdaniem OK.
A tak nawiasem mówiąc po kiego otwierałaś taki temat? Nie rozumiem...jak chcesz pogadać o urodzie, skrytykować, wyżyć się, to polecam pindelka czy tam pudelka... (lol) Nie ważne.
A co do aktorstwa Joanny Brodzik, to wcale nie jest tak źle...a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że jest bardzo dobrze ^^ ! Tak naprawdę ona nie miała okazji się wykazać.

Pozdro dla założycielki tematu, fanów i przeciwników urody Joanny Brodzik ;P

kasia_pierscionek

Po wpisie wnioskując - pewnie masz wpisane na tapecie " Warszawa"... to by wszystko tłumaczyło. Nie omieszkam sprawdzić, ale daje sobie głowę uciąć... Cały motłoch ze wszystkich stron Polski tam zjeżdża, tworząc największą wieś Europy... a później dumnie nazywa się Warszawiakami, których tam jest prawdziwych 5%. I oni zawsze i o wszystkim wiedzą, 100% musisz tak mieć wpisane...wieśniaku.

kasia_pierscionek

7,3 za co?

dooom

może za wygląd? bo jej gra aktorska to poziom kuły wypchanej trocinami. i te nienaturalnie rozwarte usta -jak dmuchana lala

swish_

kukły*

kasia_pierscionek

ty jesteś pewnikiem ohydna,ale na pewno popier dolona

kasia_pierscionek

jest piękna!?a ty sie dobrze czujesz człowieku?

użytkownik usunięty
kasia_pierscionek

Nie rozśmieszaj mnie dziewczyno. Owszem w krótkich włosach jest jej brzydko (jak każdej kobiecie), ale choćby w filmie "Nigdy w życiu" czy w "Kasia i Tomek" z normalną fryzurą wyglądała ekstra.

Piękna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones