Joanna Brodzik

Joanna Honorata Brodzik

6,7
4 117 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Brodzik

dlaczego wszyscy (prawie wszyscy) zachwycają się grą J.Brodzik. A szczególnie za "Magdę M". Próbowałam obejrzeć 1 odcinek i nie dało rady, kompletne DNO - flaki z olejem, a na czele Brodzik, ble.

jas_jola

Zgadzam się. Poza tym dziwne jest robienie z tego badziewiastego serialu polskiej wersji ,,Ally McBeal". Z Brodzik taka Flockhart jak ze mnie Miss Universum;) Aktoreczka z niej raczej, a nie aktorka. A już na pewno nie gwiazda polskiego kina.

hezka

Nooo zgadzam się w całości








































































































































Nie lubię jej





















No starczy;)

jas_jola

Masz racje ta aktorka jest do bani( dno.............samo dno, głebiej nie można). A serial Magda M ...............to jeden z najgorszych seriali jaki zastał wyprodukowany.

użytkownik usunięty
neotras

Wszystko tu jest jasne i zrozumiałe chyba nie muszę się tłumaczyć.
Po prostu powiem tylko 1/10 i to w większości za fatalną fryzurę.

Miłe odczucia miałam względem niej po "Kasi i Tomku" ale po Magdzie M.... ten serial zmienił się w "żałosną Magdę M wystylizowaną na starą zdziwaczałą babę" i oto taki wizerunek mam przed oczami kiedy myślę o Joannie Brodzik. Dziwna sprawa bo myślałam, że jest wesołą, nowoczesną kobietą, skąd zatem tak doskonale potrafiła zagrać męczennicę??
a szkoda....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones