PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36349}

Kasia i Tomek

6,7 53 570
ocen
6,7 10 1 53570
7,0 11
ocen krytyków
Kasia i Tomek
powrót do forum serialu Kasia i Tomek

Spoko serial bo często leci na comedy central i to maratony. Końcówka 3 serii brali ślub. Ona się zastanawiała gdy ksiądz ją zapytał czy się zgadza i nagle koniec, napisy. Mogli tą końcówke zmienić.

Kobra83

Witajcie serdecznie, moi drodzy internauci.

Chciałbym zaprosić Was, na nieoficjalne forum 'Comedy Central', które przechodzi obecnie metamorfozę! Co nas może czekać, na NOWYM forum o CC? Zredukowana ekipa, autorski styl, porządni użytkownicy. To dla was mało? Będzie więcej!

Do wszystkiego, jako ekipa podchodzimy indywidualnie, dystansem oraz wielkimi nadziejami ,,Na lepsze jutro". Poziom graficzny, pisarski oraz programistyczny.

Dajemy wam możliwość odwiedzenia nas i życia w naszej społeczności internetowej - organizujemy konkursy rzeczowe, staramy się robić wszystko 'pod wasze oko'. Chcielibyśmy, abyście dali nam szansę na rozwinięcie się - interesujesz się filmami z Comedy Central? Musisz nas odwiedzić!

Adres forum : ComedyCentral.NET.PL

ocenił(a) serial na 10
Kobra83

Z końcówką to pewnie chodziło o to by zostawić furtkę dla kolejnej serii.

Zresztą czy wszystko musi być takie od A do Z, szczególnie w serialu komediowym ? ;)

Kobra83

cześć, który to był odc kiedy ojcu Tomka urodziło się dziecko??? Lucas, bo szukam i nie mogę znalezć

eminem_filmaniak

To odcinek 47 :)

Kobra83

oczywiście, że wyszła za Tomka :) nie jest to kwestia furtki do nowej serii, bo nie było przewidziane więcej odcinków. Po prostu cały serial Kasia bardzo chce ślubu a Tomek nie bardzo i w ostatniej scenie Kasia się zaczyna śmiać i pojawiają się napisy końcowe. Prawdopodobnie Kasia ze stresu i radości że wreszcie bierze ślub doznała głupawki (jak to Kasia) i tyle. To serial komediowy i to dość specyficzny więc nie może być wszystko pokazane od A do Z :)

ocenił(a) serial na 10
tupac1991

Może i wyszła, ale raczej nie tego dnia :)

andre_

z pewnością wyszła i to zapewne tego dnia po opanowaniu jak to nazwałem głupawki :)

ocenił(a) serial na 10
tupac1991

Wyszła czy nie wyszła, oto jest pytanie :D
Trzeba by kogoś z ekipy spytać, może wiedzą.

andre_

moja wiedza oczywiście opiera się na znajomości konwencji tego serialu. Koniec miał być pewnie przewrotny dlatego Tomek chciał a Kasia mniej. Myślę, że to fajny koniec gdy jest taki niedopowiedziany dzięki temu możemy o tym dyskutować tutaj :)

ocenił(a) serial na 10
tupac1991

Ano możemy.
Zaś teraz w tygodniu możemy wczesnym rankiem zajrzeć na Puls2 gdzie między 6 a 7 rano emitują po dwa odcinki. Akurat wtedy szykujemy się do pracy więc jednym okiem rzucamy. I choć znamy większość scen wręcz na pamieć to humor z rana poprawia znakomicie :)

andre_

Ja nie mógłbym tak. Jeśli obejrzę jeden odcinek to wpadam w pewnego rodzaju trans i muszę obejrzeć możliwie najwięcej danego dnia odcinków. Do tych celów najlepszy jest jednak player TVN-u :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones