PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36349}

Kasia i Tomek

6,7 53 574
oceny
6,7 10 1 53574
7,0 11
ocen krytyków
Kasia i Tomek
powrót do forum serialu Kasia i Tomek

Powstaje nowy sezon!!!

ocenił(a) serial na 8



Co wy na to? Czekacie? Jeszcze niewiadomo na jakim kanale będzi emisja, ale to już
pewne, będą dalsze przygody pary granej przez Joannę Brodzik i Pawła Wilczaka

gajos19

Czy masz na to jakiś dowód (wpis, reklamę)

okreop

Też słyszałam. Niedawno mówili o tym w tv.

ocenił(a) serial na 8
giovanna_filmweb

No wlasnie, wszedzie o tym mowia, ale jakies oficjalne deklaracje byly? :)
Z jednej strony super, bo koncepcja rewelacyjna, ale z drugiej, boje sie ze zepsuja, ze nie uda sie odtworzyc klimatu poprzednich sezonow,
Brodzik ostatnio w marnej kondycji zawodowo...

ocenił(a) serial na 10
gajos19

Oby tylko nie wyszła z tego jakaś dziesiąta woda po kisielu.

Mam nadzieję że zbiorą starą ekipę z Bogajewiczem, Nowakowskim itp, a nie wezmą "specjalistów" od telenowel żeby było taniej.

ocenił(a) serial na 9
gajos19

Właśnie w tej chwili oglądam 5 sezon na Comedy Central.

ocenił(a) serial na 10
leonardofree

tak ? A są tylko 3 serie.

ocenił(a) serial na 9
imjustakid

To włącz sobie Comedy Central około północy. Ja obejrzałem jak leciało popołudniu i był chyba u góry napis, że to premierowy odcinek 5 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
leonardofree

To może CC jakoś to dziwnie podzieliło. ; ) Swoją drogą plotki są, że mają wznowić kręcenie ; )

ocenił(a) serial na 9
imjustakid

Ja to oglądałem przez weeb.tv. Może ten napis 5 sezon był od nadawcy kanału na weeb.tv. Sory za tą błędną informację. Na TVN Player są tylko 3 sezony - 100 odcinków i tyle jest na dzień dzisiejszy.

ocenił(a) serial na 10
leonardofree

5 sezon ? Hehe, dobre :D

gajos19

Tragedia...

ocenił(a) serial na 9
gajos19

Świetnie!

gajos19

ponoć nie będzie emisji na tvn, a na polsacie bodajże? ale zacytować źródła teraz nie potrafię, gdzieś w necie czytałam.

gajos19



cześć, który to był odc kiedy ojcu Tomka urodziło się dziecko??? Lucas, bo szukam i nie mogę znalezć

gajos19

cześć, który to był odc kiedy ojcu Tomka urodziło się dziecko??? Lucas, bo szukam i nie mogę znalezć

ocenił(a) serial na 10
gajos19

Zamiast "nowego sezonu" mamy nową reklamę :D

ocenił(a) serial na 8
gajos19

Minęło już trochę czasu, a nic chyba jednak nie słychać o nowej serii Kasi i Tomka. Może to i lepiej, nie wiadomo co by z tego wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones